Artykuły

14 marca 2018

Papier ozdobny, kredowy, offsetowy… Dowiedz się więcej na ich temat!

Papier ozdobnyPapier ozdobny to jeden z rodzajów papierów wykorzystywanych podczas drukowania zaproszeń, wizytówek czy materiałów reklamowych. Wybór odpowiedniego papieru to kluczowa kwestia. Powinien pasować do charakteru projektu i jego przeznaczenia, a także pozwalać na optymalne zaprezentowanie treści lub grafiki. 

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko pełen wybór druków akcydensowych, ale również szeroką gamę artykułów biurowych, w tym elegancki papier czerpany o atrakcyjnej strukturze. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej o różnych rodzajach papieru.

16 marca 2018

Etykiety samoprzylepne – poznaj ich różne rodzaje

Etykiety samoprzylepne to popularne akcesoria biurowe czy reklamowe, nazywane potocznie nalepkami. To produkt niezwykle uniwersalny, znajdujący szerokie zastosowanie w wielu branżach. Etykiety można zadrukować na różny sposób – poprzez nadruk kodu kreskowego, danych kontaktowych, terminu przydatności do spożycia czy treści o charakterze reklamowym. 

Kluczem do powstania odpowiedniego finalnego produktu jest dopasowanie druku do indywidualnych potrzeb. W naszej profesjonalnej drukarni offsetowej realizujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia – zapraszamy do kontaktu i omówienia konkretnego projektu. 

20 marca 2018

Wizytownik: jak wybrać model dopasowany do potrzeb?

Wizytownik

Zdjęcie dzięki uprzejmości Geoffrey’a Franklina (licencja CC BY 2.0)

Wizytownik to często niedoceniany przedmiot, bez którego nie może się jednak obejść żadna firma. Prowadząc własną działalność, musimy dbać o to, by zawsze mieć przy sobie gotowe do wręczenia wizytówki. Pozwala też na uporządkowanie wizytówek otrzymanych od klientów czy wspólników biznesowych.

Dobrze dobrany do potrzeb wizytownik powinien być nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny. Warto dopasować go do rodzaju prowadzonej działalności – czy zależy nam na mobilności, czy raczej potrzebujemy więcej miejsca na nowe kontakty? Zobacz, jak wybrać wizytownik idealny!

24 marca 2018

Papeteria: jak wybrać koperty i papier dopasowane do okoliczności?

PapeteriaPapeteria to zestaw różnych kopert oraz papierów listowych, które łączą spójna kolorystyka oraz wzór. Określenie to używane jest także w szerszym znaczeniu – opisuje się w ten sposób cały zestaw kopert, papierów listowych, winietek czy wizytówek przygotowywanych na konkretne wydarzenie np. wesele lub konferencję branżową.

Uniwersalne zastosowanie papeterii sprawia, że każdy może zaprojektować ją w taki sposób, aby była idealnie dopasowana do konkretnej okazji. W naszej drukarni wydrukujesz różne elementy papeterii firmowej lub prywatnej np. papier firmowy, wizytówki czy zaproszenia. Zobacz, jak wybrać odpowiednią papeterię!

28 marca 2018

Brystol, papier ozdobny, papier offestowy… Poznaj różne rodzaje papieru!

BrystolBrystol to jeden z wielu dostępnych na rynku rodzajów papieru. Wyróżnia się przede wszystkim ze względu na swoją grubość oraz sztywność. Jest również bardzo odporny na ścieranie. Najczęściej pełni rolę kartonu kreślarskiego lub rysunkowego. 

Wybór papierów służących do działań artystycznych czy papierów drukarskich jest tak duży, że łatwo zagubić się pośród wielu dostępnych opcji. Podpowiadamy, czym różnią się między sobą poszczególne produkty i w jakich sytuacjach sprawdzą się najlepiej. 

11 kwietnia 2018

Cenówki – co warto wiedzieć o tym rodzaju etykiet?

CenówkiCenówki to potoczne określenie na dużą grupę produktów, zawierającą różnego rodzaju etykiety służące do prezentacji cen. Dzięki cenówkom możemy odpowiednio oznaczyć towary stojące na wystawie lub w magazynie. Różnią się one między sobą wieloma cechami – jedne z nich pełnią głównie funkcję informacyjną, inne jednocześnie mają przyciągać uwagę i posiadać walory estetyczne. 

W naszej Drukarni Waldemar Grzebyta oferujemy szeroki wybór usług z zakresu druku offsetowego; wydrukujemy dla Ciebie funkcjonalne cenówki, a także wizytówki czy ulotki reklamowe. Mniejsze zamówienia zrealizujesz w naszej profesjonalnej drukarni online